OFERTA APLIKACJE ▾Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Baza wiedzy

Dossier towaru


Gdzie znajdę dossier towaru? Jak ustalić zysk i straty ze sprzedaży konkretnego produktu?

W oknie edycji wybranego towaru przejdź na zakładkę Zakupy i sprzedaż. Zobaczysz tam dokumenty zakupu i sprzedaży, na których pojawił się dany towar:


Jeśli opcja tylko powiązane po GUID jest włączona, pokazane zostaną wyłącznie pozycje dokumentów z dokładnym powiązaniem magazynowym. » zobacz jak.

Jeśli wyłączysz tę opcję, wyświetlone zostaną również pozycje dokumentów, dla których pasuje kod towaru. To pozwala zobaczyć dossier zakupu i sprzedaży wprowadzonej w starszych wersjach aplikacji.

Wyświetlona cena zakupu określana jest na bieżąco. » zobacz jak

Ceny są zawsze netto. W kolumnie cena sprzedaży i cena zakupu wyświetlona jest wynikowa cena netto, z uwzględnieniem rabatu. W raporcie prezentowane są dane z baz podstawowych. Nie są wyświetlane dane z baz zarchiwizowanych przed laty.

Możesz teraz zobaczyć wykres zyskowności towaru. » zobacz jak

Poprawne działanie tej funkcjonalności wymaga, aby każdy towar handlowy pojawił się najpierw w dokumencie zakupowym, wystawionym nie później, niż w dniu wystawienia faktury sprzedaży. Jeśli prowadzisz sprzedaż bez pełnej dokumentacji albo wprowadzasz faktury zakupowe w okresie późniejszym, określenie ceny zakupu, zysku i straty nie będzie działać prawidłowo.

2021-04-06

magazyn raporty zakupy

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-07-26 22:17 #42 for 3.235.185.78 @ec2-3-235-185-78.compute-1.amazonaws.com