Inne: Program specjalnie dla Twojej branży

Hotel 365 · zarządzanie hotelem lub pensjonatem

Zaczyna się zawsze od rezerwacji. Zamelduj gościa, obsłuż posiłki i służbę pięter, rozlicz usługi dodatkowe, wymelduj i rozlicz wszystko.

Fakturowanie Faktury VAT. Faktury korygujące, rachunki, inne rodzaje faktur. Windykacja faktur nierozliczonych. Rejestr sprzedaży według stawek VAT. Baza i cennik usług. Kursy walut z tabeli NBP. Paragony fiskalne. Faktury do paragonów. Fiskalizacja paragonu lub faktury.
Rozliczenia Rozliczenia z kontrahentami i windykacja. Wpłaty do faktur. Wezwania do zapłaty i noty odsetkowe. Kasa gotówkowa. Raporty kasowe. Przelewy papierowe i elektroniczne (videotel, elixir). Płatności kartą lub BLIK. Obsługa rachunku bankowego. Kursy walut z tabeli NBP.
Kontrahenci Baza użytkowników. Baza kontrahentów. Obsługa weryfikacji z Białej Listy. Weryfikacja kontrahentów w bazie REGON. Wysyłanie poczty elektronicznej e-mail. Wysyłanie SMS przez bramkę SMESKOM.
Biuro Dokumenty firmy. Noty obciążeniowe. Noty korygujące. Poczta papierowa. Przesyłki kurierskie. Przygotowanie i rejestracja korespondencji. Planowanie terminów, spotkań i zdarzeń. Terminarz roczny, kwartalny, miesięczny i tygodniowy. Obsługa spraw sądowych, umów i zleceń.
Hotel Rezerwacje. Check-in i check-out. Grafik rezerwacji, pokoi, służby pięter. Rozliczenia za usługi hotelowe. Książka meldunkowa. Meldowanie i wymeldowanie. Cennik hotelu. Pokoje hotelowe. Grafik posiłków dla gości. Grafik służby pięter (pokojowych).
Sprzęt Zarządzenie urządzeniami, wyposażeniem technicznym i sprzętem. Dozory techniczne UDT, TDT lub DWT.
Hotel 365
104,88 zł129 zł
Na rok taniej! Oszczędzisz 155,- zł, jeśli zamówisz licencję z góry na rok. Zamiast 1548,- zł, zapłacisz tylko 1393,- zł. Kup teraz!

Masz pytania? Zadzwoń!
58 7823600 pon-pt, 9-16 58 7823366 pon-pt, 9-16
Ceny abonamentu za 1 miesiąc. Przy zakupie na rok z góry oszczędzasz -10%!

Pobierz program Hotel 365 →
Rozmiar pliku: 40.9 MB

 
Fakturowanie
Kopia elektroniczna EJ
Magazyn
Zakupy i dostawy
Zamówienia
Rozliczenia
Kontrahenci
Biuro
Raporty
Gabinet
Hotel
Lokator
Rolnik
Szkoła
Pojazdy
Sprzęt
Książka przychodów i rozchodów
Koszty
Ryczałt ewidencjonowany
Środki trwałe
ZUS
VAT
JPK i e-podpis
5 tożsamości
365 tożsamości
Praca w sieci
Pomoc rozszerzona
✔ oznacza funkcję w standardzie programu
▢ oznacza opcję, którą warto dokupić. Możesz dodać także inne pakiety z naszej oferty.
Wygodna subskrypcja Licencja w formie subskrypcji. Wygasającą licencję możesz zamówić i wznowić na dowolny okres. Jeśli nie przedłużysz licencji, nie tracisz dostępu do swoich danych.
Atrakcyjna licencja roczna Licencja roczna jest bardziej opłacalna. Zapłać za rok z góry, a otrzymasz gwarantowany rabat.
Dane pod Twoją kontrolą Dane programu przechowywane są lokalnie. To oznacza pewność, bezpieczeństwo i pełną kontrolę użytkownika.
Realizacja od ręki Fakturę i licencję wysyłamy zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. W godzinach biznesowych oznacza to realizację od ręki.
Do 3 stanowisk w cenie Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników, możesz zainstalować program nawet na 3 komputerach w ramach tej samej licencji.
Możliwość pracy w sieci Do pracy w sieci wystarczy dokupić pakiet NET. Zamów licencję na tyle stanowisk, ile będzie jednocześnie pracować w sieci.
Tożsamości w standardzie W standardzie masz obsługę 1 firmy w ramach 1 tożsamości. Możesz także utworzyć tożsamość zapasową lub do testów. Każda tożsamość to odrębny pakiet danych.
Więcej tożsamości Każde stanowisko w sieci to kolejne 3 tożsamości. Dokup pakiet 5 tożsaomści, aby mieć więcej. Dla biura rachunkowego polecamy pakiet 365 tożsamości.
Masz pytania? Zadzwoń! 58 7823600 pon-pt, 9-16
58 7823366 pon-pt, 9-16

Sprawdź inne programy z serii Inne

 Gabinet 365 zarządzanie gabinetem specjalisty
Fakturowanie · Rozliczenia · Kontrahenci · Biuro · Gabinet
więcej! →
 Lokator 365 zarządzanie nieruchomościami
Fakturowanie · Rozliczenia · Kontrahenci · Biuro · Lokator · Sprzęt
więcej! →
 Rolnik 365 zarządzanie skupem i gosopdarstwem rolnym
Fakturowanie · Magazyn · Zakupy i dostawy · Zamówienia · Rozliczenia · Kontrahenci · Rolnik · Pojazdy · Sprzęt
więcej! →
 Szkoła 365 zarządzanie firmą szkoleniową
Fakturowanie · Rozliczenia · Kontrahenci · Biuro · Szkoła
więcej! →
  • Pewnie, że możesz umawiać klientów w tradycyjnym kalendarzu, a rozliczenia prowadzić na kartce. Możesz to uporządkować, zyskując więcej czasu na zarabianie.
  • Automatyzacja typowych zadań to podstawa. Dobrze wprowadzone dane przetwarzają się same. Sprawdź, jakie to proste.
  • Przygotowany komplet funkcji jest odpowiedni do typowych zastosowań. Jeśli potrzebujesz więcej - rozszerzenie możesz dokupić w każdej chwili.

Program specjalnie dla Twojej branży specjalistyczne programy, przygotowane dla potrzeb konkretnej branży. To doskonałe rozwiązanie!


Hotel 365 · zarządzanie hotelem lub pensjonatem Inne
Zaczyna się zawsze od rezerwacji. Zamelduj gościa, obsłuż posiłki i służbę pięter, rozlicz usługi dodatkowe, wymelduj i rozlicz wszystko.