« Wypożyczalnia Sprzęt »
Pakiety i funkcjePojazdy

Pakiet Pojazdy

Baza pojazdów korzystających z usług serwisowych albo pojazdów w gospodarstwie rolnym. Obsługa okresowa, przeglądy, badania techniczne, ubezpieczenia.

Pojazdy

✓ Baza pojazdów korzystających z usług serwisowych albo pojazdów w gospodarstwie rolnym
✓ Obsługa okresowa, przeglądy, badania techniczne, ubezpieczenia

Samochód

✓ Dane samochodu, przeglądy i ubezpieczenia

Pojazd

✓ Dane pojazdu, przeglądu i ubezpieczenia

Historia pojazdu

✓ Historia zleceń dla danego pojazdu

Wybór pojazdu

✓ Wybór pojazdu z bazy pojazdów

Przykładowe ekrany

SamochódSamochód
Pakiet Pojazdy to kompleksowe rozwiązanie służące jako baza danych pojazdów. Oferuje możliwość zarządzania i śledzenia informacji związanych z pojazdami, a także pełni rolę ewidencji dla firm oraz warsztatów serwisowych.

Główne funkcje pakietu Pojazdy obejmują:

1. Baza pojazdów: Pakiet Pojazdy zawiera centralną bazę danych, w której przechowywane są informacje dotyczące wszystkich pojazdów znajdujących się w posiadaniu danej firmy lub gospodarstwa rolnego. Baza ta obejmuje podstawowe dane takie jak marka, model, numer rejestracyjny, rok produkcji itp.

2. Pojazdy serwisowane: Baza pojazdów, które są obsługiwane w warsztacie samochodowym w programach Warsztat lub Zlecenia. Pakiet umożliwia śledzenie historii serwisowej każdego pojazdu. Można rejestrować daty i rodzaje przeprowadzanych napraw, wymiany części, przeglądy okresowe, a także wszelkie inne czynności konserwacyjne podejmowane w ramach utrzymania pojazdu w dobrym stanie technicznym. Tworzenie nowego zlecenia serwisowego dla pojazdu, który już wcześniej był obsługiwany, jest bardzo proste.

3. Rejestr pojazdów w gospodarstwie rolnym: W programie Rolnik pakiet umożliwia tworzenie rejestru pojazdów wykorzystywanych w działalności rolniczej. Można zarejestrować informacje dotyczące rolniczych maszyn i pojazdów, takich jak traktory, kombajny, przyczepy itp.

4. Rejestr pojazdów korzystających z wymiany opon: W programie Opony pakiet pozwala na śledzenie historii wymiany opon dla poszczególnych pojazdów i przyporządkowanie zlecenia wymiany do konkretnego pojazdu. Można rejestrować daty wymian, rodzaje opon używanych i inne związane informacje.

5. Obsługa okresowa: Pakiet Pojazdy oferuje możliwość zaprogramowania przypomnień o konieczności wykonania okresowych przeglądów i badań technicznych dla każdego pojazdu. Dzięki temu można skutecznie monitorować terminy oraz przypomnieć klientom o dacie wymiany.

6. Przebieg, wyposażenie, przeglądy, badania techniczne: Pakiet Pojazdy umożliwia rejestrowanie dodatkowych informacji, takich jak aktualny przebieg pojazdu, szczegóły dotyczące wyposażenia, daty ostatnich przeglądów i badań technicznych. To pozwala na kompleksowe śledzenie historii i stanu technicznego każdego pojazdu.

Podsumowując, pakiet Pojazdy to narzędzie, które umożliwia zarządzanie bazą pojazdów, śledzenie historii serwisowej, rejestrację informacji związanych z pojazdami w gospodarstwie rolnym oraz monitorowanie wymiany opon i obsługi okresowej. Firmy mogą skutecznie zarządzać flotą pojazdów oraz utrzymać je w odpowiednim stanie technicznym, a warsztaty samochodowe zachować porządek i historię napraw każdego pojazdu.

Kup teraz →pakiet Pojazdy

Historia taka, jak Twoja...

Wyobraź sobie, jak możesz wykorzystać opisane funkcje. Potem nam o tym opowiedz, na przykład tak: →

Napisz swoją historię! Wypróbuj pakiet Pojazdy i przekaż nam swoją opinię.

Nie zapomnij dopisać się do listy referencyjnej. Użytkownicy obecni na naszej liście referencyjnej korzystają z preferencyjnych warunków.

Pakiet Pojazdy to fantastyczne rozwiązanie! Dzięki niemu mogę błyskawicznie wystawiać nowe zlecenia dla pojazdów z mojej bazy danych.
Niezwykle łatwo znaleźć właściwy pojazd, ponieważ wszystkie informacje są uporządkowane i dostępne w jednym miejscu. To oszczędza mi wiele czasu i wysiłku.
Już nie muszę ręcznie wpisywać danych, co było kłopotliwe i czasochłonne. Teraz wystarczy kilka kliknięć, a nowe zlecenie jest gotowe.
Polecam pakiet Pojazdy wszystkim, którzy chcą sprawnie zarządzać swoją flotą pojazdów i serwisem.

W standardzie...

Pakiet Pojazdy jest w standardzie następujących aplikacji:
✓ Warsztat 365
✓ Zlecenia 365
✓ Opony 365
✓ Rolnik 365

Warto dokupić...

Pakiet Pojazdy jest zalecany dla następujących aplikacji: Serwis 365.

Aby rozszerzyć posiadaną licencję o pakiet Pojazdy z zachowaniem okresu ważności licencji, zaloguj się.

Możesz też po prostu nabyć licencję roczną na ten pakiet.Kup teraz →pakiet Pojazdy

Kup teraz →pakiet Pojazdy

Pakiet Pojazdy
Baza pojazdów korzystających z usług serwisowych albo pojazdów w gospodarstwie rolnym. Obsługa okresowa, przeglądy, badania techniczne, ubezpieczenia.